Home Home Bookmark Bookmarks Like Likes Flame Hot: Day Week Month 3 Months 6 Months

Jól érzem magam, itt fejlődik a város, minden jó. Mit mondana, ha Fideszes lenne? Hát persze, hogy nem szélsőjobboldali a Fidesz.

pestisrácok.hu
jobbik
vona gábor
csalódott jobbikosok
gárda
cukikampány
csicskapárt
néppártosodás
csurka istván
miép
homofóbia
székházostrom
rasszizmus
bede zsolt
vadhajtások
Uploaded by: Unbeliever
Views: 5.324