Home
Bookmarks
Likes
Hot:
Day
Week
Month
3 Months
6 Months
Jól érzem magam, itt fejlődik a város, minden jó. Mit mondana, ha Fideszes lenne? Hát persze, hogy nem szélsőjobboldali a Fidesz.
pestisrácok.hu
jobbik
vona gábor
csalódott jobbikosok
gárda
cukikampány
csicskapárt
néppártosodás
csurka istván
miép
homofóbia
székházostrom
rasszizmus
bede zsolt
vadhajtások
Uploaded by: Unbeliever
Views: 5.324